košík je prázdný

Vítejte, Přihlaste se - nebo - Registrujte

Kontaktujte mě +420 775 478 630

Nakreslím

POKUD JSTE ZAVÍTALI DO TÉTO SEKCE, PRAVDĚPODOBNĚ SI CHCETE NECHAT NAKRESLIT OBRÁZEK PODLE VAŠÍ PŘEDLOHY.

JAK POSTUPOVAT?
NEJPRVE JE POTŘEBA SI UVĚDOMIT, JAK BY MĚL VÝSLEDEK VYPADAT

1. VELIKOST KRESBY-
KRESLÍM ZPRAVIDLA NA FORMÁT A3 (30X42) NEBO A2 (40X60), JINÉ VELIKOSTI DLE DOHODY MOŽNÉ, NICMÉNĚ NAPŘ. DVOJPORTRÉT NA VELIKOST A4 (21X30) JE PODLE MĚ NEMOŽNÉ NAKRESLIT DOSTATEČNĚ DETAILNĚ, PROTO SE TÉTO VELIKOSTI KRESBY VYHÝBÁM.

2. ZDA KRESLIT OBRÁZEK NA VÝŠKU, ČI NA ŠÍŘKU.

3. JESTLI MÁM PŘI KRESBĚ VYCHÁZET Z CELÉ PŘEDLOHY (VAŠÍ FOTOGRAFIE), NEBO SE SOUSTŘEDIT NA NĚJAKOU KONKRÉTNÍ ČÁST. NAPŘ. PŘI KRESBĚ PORTRÉTU JE NĚKDY ZBYTEČNÉ KRESLIT ČÁST TĚLA OD PRSOU NÍŽE, A O TO VĚTŠÍ - TEDY DETAILNĚJŠÍ MOHU NAKRESLIT OBLIČEJ.

VŠECHNY VARIANTY MŮŽEME DOHODNOUT BUĎ TELEFONICKY NEBO PŘES MAIL, MÁM JIŽ BOHATOU PRAXI, PROTO SI MYSLÍM ŽE DOKÁŽU PORADIT A NAVRHNOUT VARIANTY TAK, ABY SE VÁM DÍLO JAKO CELEK LÍBILO.

KVALITNÍ, OSTROU A DETAILNÍ FOTOGRAFII MI PROSÍM ZASÍLEJTE BUĎTO MAILEM NA ADRESU : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. A NEBO V PŘÍPADĚ ŽE MÁTE JEN PAPÍROVOU PŘEDLOHU, TAK NA MOU ADRESU: PETR HRNČÁREK, KE KOSTELNÍMU LESU 542, FRENŠTÁT P.R. 744 01

TERMÍN DODÁNÍ JE "VĚTŠINOU" 2 TÝDNY, OVŠEM MŮŽE BÝT ZROVNA VELKÝ ZÁJEM JAK TO BÝVÁ PŘED VÁNOCEMI ČI JINÝMI UDÁLOSTMI A PROTO UPŘESNÍM TERMÍN DODÁNÍ PŘI NAŠEM JEDNÁNÍ.
 

CENY:
ZA ORIGINÁL VELIKOSTI A3 (30X42) SI ÚČTUJI 1990 KČ.
ZA ORIGINÁL VELIKOSTI A2 (40X60) SI ÚČTUJI 3490 KČ.
JE POTŘEBA PŘIPOČÍST CENU ZA POŠTOVNÍ SLUŽBY, VIZ KATEGORIE "DOPRAVA".

v PŘÍPADĚ ZÁJMU O VÍCE NEŽ JEN JEDNU KRESBU JE MOŽNÁ DOMLUVA O SLEVĚ.

DŮLEŽITÉ:
Cena se nenavyšuje  v případě kreslení více tváří najednou, nezáleží jestli kreslím portrét, dvojportrét, trojportrét, auto nebo dům, cena je pevná, podle formátu kresby.  

ukázky mých prací na zakázku můžete vidět zde: http://www.kreslenyportret-akt.cz/