košík je prázdný

Vítejte, Přihlaste se - nebo - Registrujte

Kontaktujte mě +420 775 478 630

Doprava

Existuje několik možností, jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší.

Osobní odběr

Pokud máte rádi osobní jednání, můžeme se emailem či telefonicky domluvit na osobnim odberu.
 

Zásilková společnost PPL - do 24 hodin po celé ČR

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

 

dopravné za 1 balík při platbě předem 159,- vč DPH
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 189,- vč DPH
dopravné + balné při objednávce zboží nad 2000,- ZDARMA
   

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 844 775 775 
 

 

Obchodní balík České pošty do 24 hodin

Pokud si chcete zboží případně vyzvednout na své poště, vyberte službu České pošty.

 

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.
 

dopravné za 1 balík při platbě předem 119 vč DPH
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 149 vč DPH
dopravné + balné při objednávce zboží nad 2000,- ZDARMA
   


Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej následující pracovní den po expedování objednávky v sekci Faktury i ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889